wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu przyczepylider.pl

1. Postanowienia ogólne

1.1. Sklep internetowy przyczepylider.pl   - prowadzony jest przez firmę GRAFIT - LIDER s.c. Zbigniew Grześkiewicz
1.2 Nazwa „ przyczepylider.pl ”, oraz logo firmy są zastrzeżone i nie mogą być używane w reklamie i publikacjach pokrewnych bez pisemnej zgody.

1.3 Zawartość niniejszej witryny (teksty, grafiki, loga, mechanizmy, oprogramowanie i rozwiązania, specyfikacje techniczne i opisy produktów, zawarte pliki) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność sklepu przyczepylider.pl oraz firm zależnych i są wykorzystywane przez firmę na podstawie odpowiednich licencji.

1.4 Cała zawartość niniejszej witryny jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych, powielanie, rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną, jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych oraz innych treści pochodzących z witryny internetowej znajdującej się pod adresem przyczepylider.pl bez zgody właściciela, jest zabronione.

2. Warunki sprzedaży i dostawy

2.1. Sprzedaż  przyczepylider.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu bezpośrednio przez sklep www.

2.2. Podstawowym warunkiem dokonania transakcji jest prawidłowy zakup bezpośrednio przez sklep internetowy, tym samym akceptacja naszego regulaminu.

2.3. Przyjęcie każdego zamówienia jest potwierdzane drogą elektroniczną. Otrzymanie takiego potwierdzenia na adres podany w sklepie internetowym jest gwarancją, że wysłane zamówienie dotarło do nas i zostało przekazane do realizacji.

2.4. Przyjmujemy zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

2.5. Realizacja zamówienia rozpoczyna się: (a) w przypadku płatności przelewem – po zaksięgowaniu na koncie kwoty zamówienia.

2.6. Realizacja zamówienia jest uwarunkowana dostępnością w magazynie . W przypadku niedostępności części z zamówionego towaru, Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

2.7. przyczepylider.pl zastrzega sobie prawo odrzucenia zamówienia, jeśli: (a)  nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości,
(b) z powodu błędów wynikających z dodanego ogłoszenia

2.8. Aby wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail.

2.9 Status dostępności produktu wiąże się z koniecznością sprowadzenia danego towaru. W przypadku, gdy Klient wycofa się z zamówienia, zostaje obciążony kosztami logistycznymi na podstawie wystawianej przez przyczepylider.pl faktury VAT.

2.10. Wszystkie ceny podawane wyrażone są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. przyczepylider.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego poinformowania o tym. W przypadku, gdy zmiana ceny nastąpiła po złożeniu zamówienia przez Klienta, zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Klienta o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny, zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji.

2.11. Klient może negocjować cenę towaru. przyczepylider.pl mogą zaproponować Klientowi specjalną cenę obowiązującą przez określony czas.

2.12. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

3. Płatności i transport

3.1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: (a)  przelew bankowy – standardowy przelew bankowy (b) zapłata gotówką przy odbiorze osobistym


3.2. Przelewy i przekazy pocztowe należy przekazywać na konto podane w wiadomości zwrotnej.

3.3. przyczepylider.pl realizuje wysyłki za pośrednictwem spedycji. Wszelkie szczegółowe regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminie tej firmy.

4. Zwroty i reklamacje

4.1. Każdą reklamację należy zgłosić jeszcze przed odesłaniem reklamowanego towaru. Nie zgłoszone wcześniej reklamacje nie będą uwzględniane a przesyłka zostanie odesłana na koszt zamawiającego.

4.2. Produkt musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. W przypadku braku opakowania ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu ponosi reklamujący.Sklep przyczepylider.pl zastrzega sobie możliwość odesłania reklamowanego towaru, jeśli towar został dostarczony bez kompletnej dokumentacji. Reklamowany produkt dostarczany jest do firmy na koszt klienta.

4.3. Reklamacje towaru rozpatrywane będą w terminie 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do firmy. W przypadku konieczności uzyskania ekspertyzy u dostawcy termin załatwienia reklamacji może ulec przedłużeniu o 30 dni roboczych. Okres gwarancji ulega wydłużeniu o czas konieczny na naprawę.

4.4. Przesyłki reklamacyjne kierowane do przyczepylider.pl prosimy oznaczać napisem "ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE".

5.Postanowienia końcowe

5.1. przyczepylider.pl zastrzega sobie prawo do: (a) zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie w ciągu dnia, (b) wycofania poszczególnych produktów z oferty .

5.2. Wysłanie zapytania lub zmówienia za pośrednictwem aukcji  z danymi osobowymi równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia i działań marketingowych, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

5.3. przyczepylider.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Przejdź do strony głównej
Wszelkie prawa zastrzeżone LIDER Trailers ® - Copyright 2023
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Życzenia